Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki III edycji konkursu dla szkół zawodowych pod hasłem - "Potrzeby rynku pracy naszą misją"

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Wyniki III edycji konkursu dla szkół zawodowych najefektywniej działających na rzecz rynku pracy pod hasłem – „Potrzeby rynku pracy naszą misją” Komisja  Konkursowa  dokonała  oceny  nadesłanych  formularzy  zgłoszeniowych  zgodnie  z postanowieniami  Regulaminu  III  Edycji  Konkursu  i  Regulaminu  Pracy  Komisji  Konkursowej oceniającej  działania  szkół  uczestniczących  w  III  edycji  konkursu.  W  wyniku  prac  Komisji, dokonano: oceny formalnej, kwalifikacji zgłoszeń do oceny merytorycznej, oceny merytorycznej. Sporządzono listę laureatów i wyróżnionych w dwóch kategoriach: Branżowe Szkoły I stopnia z klasami dotychczasowej zasadniczej szkoły zawodowej Technika Lista rankingowa w oparciu o liczbę przyznanych punktów: W  kategorii Branżowych Szkół I stopnia Komisja przyznała tytuł laureata następującym  szkołom: Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 w Zespole Szkół Samochodowych im. gen. Józefa Bema w Toruniu   W  kategorii Branżowych Szkół I stopnia Komisja przyznała wyróżnienia następującym  szkołom: Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Grudziądzu Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu   W  kategorii Techników Komisja przyznała tytuł laureata następującym szkołom: Technikum w Zespole Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy Technikum w Zespole Szkół Chemicznych w Bydgoszczy Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku   W  kategorii Techników Komisja przyznała wyróżnienia następującym szkołom: Technikum w Zespole Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych w Bydgoszczy 2/3. Technikum w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Grudziądzu 2/3. Technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy 4. Technikum w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie 5. Technikum w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu 6. Technikum Mechaniczne nr 1 w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego w  Bydgoszczy 7. Technikum nr 7 w Zespole Szkół Samochodowych im. gen. Józefa Bema w Toruniu 8. Technikum w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu 9. Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu   Wszystkim szkołom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.    

Pełna treść wiadomości na: wup.torun.pl/?p=50041
wup.torun.pl, Źródło artykułu: wup.torun.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
toruński

Powiat toruński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, z siedzibą w Toruniu. Stolica powiatu nie wchodzi w jego skład. Toruń jest bowiem miastem na prawach powiatu. W skład powiatu utworzonego w 1999 roku wchodzą gminy: Chełmża (gmina miejska) Chełmża (gmina wiejska), Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.

Powiat kusi turystów dużą liczbą zabytków m.in. gotycki kościół z XIV w. w Czernikowie, ruiny krzyżackiego zamku, dworki, pałace i kaplice. Do czynnego wypoczynku zachęcają liczne jeziora i lasy. Wędkowanie, grzybobranie, spacery i rowerowe eskapady to tylko niektóre z propozycji. Podziwiać można też lokalne grupy artystów ludowych, dbających o przetrwanie tradycji i regionalnej kultury.

Na ziemie powiatu toruńskiego dojedziemy autostradą A1, drogą krajową 15, 80 i 91, licznymi drogami wojewódzkimi m.in. 551, 552, 250, 572, 646 oraz transportem kolejowym.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola