Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami Zakładu Metron w Toruniu

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 10 września 2018 r. przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami Zakładu Metron w Toruniu. Podczas spotkania załodze Metron Sp. z. o.o. przedstawiono oferty przygotowane we współpracy z toruńskimi firmami, Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu oraz powiatowym urzędem pracy dla Miasta Torunia. Przedstawiciele WUP w Toruniu omówili możliwości skorzystania z oferty Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych przez osoby zwalniane z przyczyn zakładu pracy. Wśród propozycji wskazano również możliwość skorzystania z usług Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Wydziału Pośrednictwa Pracy. Przedstawiono również możliwość uczestnictwa w projektach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szczególności skierowanych do osób zwalnianych z pracy z przyczyn zakładu pracy.

Pełna treść wiadomości na: wup.torun.pl/?p=48460
wup.torun.pl, Źródło artykułu: wup.torun.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
toruński

Powiat toruński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, z siedzibą w Toruniu. Stolica powiatu nie wchodzi w jego skład. Toruń jest bowiem miastem na prawach powiatu. W skład powiatu utworzonego w 1999 roku wchodzą gminy: Chełmża (gmina miejska) Chełmża (gmina wiejska), Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.

Powiat kusi turystów dużą liczbą zabytków m.in. gotycki kościół z XIV w. w Czernikowie, ruiny krzyżackiego zamku, dworki, pałace i kaplice. Do czynnego wypoczynku zachęcają liczne jeziora i lasy. Wędkowanie, grzybobranie, spacery i rowerowe eskapady to tylko niektóre z propozycji. Podziwiać można też lokalne grupy artystów ludowych, dbających o przetrwanie tradycji i regionalnej kultury.

Na ziemie powiatu toruńskiego dojedziemy autostradą A1, drogą krajową 15, 80 i 91, licznymi drogami wojewódzkimi m.in. 551, 552, 250, 572, 646 oraz transportem kolejowym.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola