Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie spotkania informacyjnego z Agencją Zatrudnienia Contrain nr kraz 5612 w dniu 27 września 2018 r.

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu-Oddział Zamiejscowy we Włocławku informuje, iż w dniu 27 września br. w siedzibie Urzędu odbyło się kolejne spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami Agencji Zatrudnienia Contrain Poland Sp. z o.o. nr KRAZ 5612 dotyczące zatrudnienia w sektorze rolniczym, ogrodniczym, produkcyjnym oraz logistycznym na terenie Niemiec i Holandii.  W spotkaniu uczestniczyło 17 osób. Uczestnicy zapoznali się z szczegółami proponowanego zatrudnienia jak również otrzymali materiały informacyjne. W ramach prezentowanych ofert pracy każdy miał możliwość zadawania pytań na temat warunków pracy, płacy oraz kwestii związanych z zakwaterowaniem. Osoby zainteresowane pracą uczestniczyły  w teście zdolności manualnych, którego zaliczenie było jednym z  warunków podjęcia pracy. Współpraca z Agencją Zatrudnienia Contrain Poland Sp. z o.o. będzie kontynuowana.

Pełna treść wiadomości na: wup.torun.pl/?p=48742
wup.torun.pl, Źródło artykułu: wup.torun.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
toruński

Powiat toruński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, z siedzibą w Toruniu. Stolica powiatu nie wchodzi w jego skład. Toruń jest bowiem miastem na prawach powiatu. W skład powiatu utworzonego w 1999 roku wchodzą gminy: Chełmża (gmina miejska) Chełmża (gmina wiejska), Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.

Powiat kusi turystów dużą liczbą zabytków m.in. gotycki kościół z XIV w. w Czernikowie, ruiny krzyżackiego zamku, dworki, pałace i kaplice. Do czynnego wypoczynku zachęcają liczne jeziora i lasy. Wędkowanie, grzybobranie, spacery i rowerowe eskapady to tylko niektóre z propozycji. Podziwiać można też lokalne grupy artystów ludowych, dbających o przetrwanie tradycji i regionalnej kultury.

Na ziemie powiatu toruńskiego dojedziemy autostradą A1, drogą krajową 15, 80 i 91, licznymi drogami wojewódzkimi m.in. 551, 552, 250, 572, 646 oraz transportem kolejowym.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola