Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Monitoring zawodów deficytowych i nadwyżkowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2017 roku

Data publikacji: 2018-08-01, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Opublikowany został „Monitoring zawodów deficytowych i nadwyżkowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2017 roku”. Raport przygotowany został zgodnie z nową metodologią prowadzenia monitoringu zawodów deficytowych i nadwyżkowych, która obowiązuje od 2015 r. W ramach monitoringu zawodów jako zawody deficytowe w 2017 r. wskazani zostali m.in. pracownicy branży informatycznej, medycznej i metalowej. Poszukiwani byli także w tym pracownicy ds. sprzedaży i pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dodatkowo z przeprowadzonego Barometru zawodów wynika, że w 2018 r. braki kadrowe będą dotyczyć także branży transportowej, budowlanej oraz gastronomi i produkcji spożywczej. Dane dla kraju oraz wszystkich województw i powiatów dostępne są w ogólnopolskim serwisie: http://mz.praca.gov.pl. Opracowanie dostępne jest na stronie: Urząd->Publikacje->Publikacje dotyczące rynku pracy  

Pełna treść wiadomości na: wup.torun.pl/?p=47861
wup.torun.pl, Źródło artykułu: wup.torun.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
toruński

Powiat toruński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, z siedzibą w Toruniu. Stolica powiatu nie wchodzi w jego skład. Toruń jest bowiem miastem na prawach powiatu. W skład powiatu utworzonego w 1999 roku wchodzą gminy: Chełmża (gmina miejska) Chełmża (gmina wiejska), Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.

Powiat kusi turystów dużą liczbą zabytków m.in. gotycki kościół z XIV w. w Czernikowie, ruiny krzyżackiego zamku, dworki, pałace i kaplice. Do czynnego wypoczynku zachęcają liczne jeziora i lasy. Wędkowanie, grzybobranie, spacery i rowerowe eskapady to tylko niektóre z propozycji. Podziwiać można też lokalne grupy artystów ludowych, dbających o przetrwanie tradycji i regionalnej kultury.

Na ziemie powiatu toruńskiego dojedziemy autostradą A1, drogą krajową 15, 80 i 91, licznymi drogami wojewódzkimi m.in. 551, 552, 250, 572, 646 oraz transportem kolejowym.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola