Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja po spotkaniach informacyjno-rekrutacyjnych w sprawie pracy w Kongsberg Automotive (pow. włocławski) zorganizowanych w sierpniu 2018 r.

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
W spotkaniach, które odbyły się w dniach 1, 8, 14, 22 i 29 sierpnia uczestniczyło 78 osób. Kandydaci mieli możliwość zapoznania się  z profilem firmy oraz uczestnictwa w  rekrutacji każdorazowo obejmującej różnorodne narzędzia diagnostyczne, w tym: testy manualne, na dokładność czy zdolności wzrokowo-przestrzenne. Z danych przekazanych przez FlexHR wynika, iż w wyniku podejmowanych przez nich działań, w tym współpracy z Wojewódzkich Urzędem Pracy w Toruniu, liczba zatrudnionych w Kongsberg Automotive znacząco wzrosła tj. z 300 osób (dane na początek współpracy-czerwiec 2018 r.) do około 600 osób (dane na koniec sierpnia 2018 r.). Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu – Oddział Zamiejscowy we Włocławku również we wrześniu zaprasza na organizowane spotkania wszystkie osoby zainteresowane pracą przy montażu wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Najbliższe odbędzie się w środę 12 września br. o godz. 9.00 i 11.00, a kolejne 19, 26 września. Firma rekrutująca oferuje zatrudnienie przez agencję pracy w oparciu o umowę o pracę, płatne dodatki 100% za pracę w sobotę oraz 50% za pracę w nadgodzinach. Szczegółowe informacje oraz przesyłanie aplikacji (cv): (54) 411-21-40, w siedzibie O/Zam. ul. Bulwary 5B, pok. 11 (parter), e-mail:

Pełna treść wiadomości na: wup.torun.pl/?p=48381
wup.torun.pl, Źródło artykułu: wup.torun.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
toruński

Powiat toruński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, z siedzibą w Toruniu. Stolica powiatu nie wchodzi w jego skład. Toruń jest bowiem miastem na prawach powiatu. W skład powiatu utworzonego w 1999 roku wchodzą gminy: Chełmża (gmina miejska) Chełmża (gmina wiejska), Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.

Powiat kusi turystów dużą liczbą zabytków m.in. gotycki kościół z XIV w. w Czernikowie, ruiny krzyżackiego zamku, dworki, pałace i kaplice. Do czynnego wypoczynku zachęcają liczne jeziora i lasy. Wędkowanie, grzybobranie, spacery i rowerowe eskapady to tylko niektóre z propozycji. Podziwiać można też lokalne grupy artystów ludowych, dbających o przetrwanie tradycji i regionalnej kultury.

Na ziemie powiatu toruńskiego dojedziemy autostradą A1, drogą krajową 15, 80 i 91, licznymi drogami wojewódzkimi m.in. 551, 552, 250, 572, 646 oraz transportem kolejowym.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola