Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Drift Open | Toruń | WIELKI FINAŁ | Nowi zawodnicy DMEC | Driftingowy Nerd

 
Wejdź na mojego Facebooka: facebook.com/driftingowynerd/ Zajrzyj na mojego Instagrama: instagram.com/driftingowynerd/ Podoba Ci się muzyka w tym filmie? Sprawdź strony jej twórców: soundcloud.com/yumecollective/juche-neolaws-yume-exclusive-1?fbclid=IwAR3JJ8ib3bG1fCbi53PVCj560YTb3efXAkSNFeBDEJcl1Jo1irH-N9jDNs4 soundcloud.com/p-vg-ot/spectrvm soundcloud.com/yngsad/hol-up?fbclid=IwAR1uvh0fYfIzokSrNML-PSqewHj9n2qWgEpkzm4acm9FDnIRWhvzVWot6wI soundcloud.com/gvvap/groovy-pt2?fbclid=IwAR0-4gEXPh6-_mx9RnTw80qCT0g6NqvGTVTMcl1mrhexMYMxQvEmpZJFmwQ soundcloud.com/mybadfuckups/sheck-wes-mo-bamba-my-bad-x-blosso-remix?fbclid=IwAR0-4gEXPh6-_mx9RnTw80qCT0g6NqvGTVTMcl1mrhexMYMxQvEmpZJFmwQ soundcloud.com/prodvonstorm/late-night-bound-w-courage?fbclid=IwAR0YNZiYK8yb1sD2L7AYjcfBHooH2yykTqOwNS666QkB81JhbkD7dg8gXCo soundcloud.com/supagucci/dawgs?fbclid=IwAR1Um-6xyuEQR5RHEAr_NRVZZGQORGrVaSmcxt1Rmz7bgmyLnwgKqgcIBvI

 


Driftingowy Nerd
 
Data pliku video: 2018-12-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
toruński

Powiat toruński - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą, z siedzibą w Toruniu. Stolica powiatu nie wchodzi w jego skład. Toruń jest bowiem miastem na prawach powiatu. W skład powiatu utworzonego w 1999 roku wchodzą gminy: Chełmża (gmina miejska) Chełmża (gmina wiejska), Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.

Powiat kusi turystów dużą liczbą zabytków m.in. gotycki kościół z XIV w. w Czernikowie, ruiny krzyżackiego zamku, dworki, pałace i kaplice. Do czynnego wypoczynku zachęcają liczne jeziora i lasy. Wędkowanie, grzybobranie, spacery i rowerowe eskapady to tylko niektóre z propozycji. Podziwiać można też lokalne grupy artystów ludowych, dbających o przetrwanie tradycji i regionalnej kultury.

Na ziemie powiatu toruńskiego dojedziemy autostradą A1, drogą krajową 15, 80 i 91, licznymi drogami wojewódzkimi m.in. 551, 552, 250, 572, 646 oraz transportem kolejowym.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola